Doktor Ev Kaçış

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.0 MB
  • Version 4.4.0
  • Dil İngilizce
  • Firma funny games
Miniklerin severek oynayacağı bu oyunu siz de indirin ve onları mutlu edin.

Çocuklar için üretilen bu oyun harika özelliklere sahip. Bu oyun ile çocuklar hem eğlenceli zaman geçirecek hem de yepyeni şeyler öğrenecek. Farklı bir kurguya sahip olan bu oyunda çocukların gideceği yer doktor evi. Doktordan korkan küçük çocuklar bu evden kaçmak istiyorlar. Bunun için ise onlara yardımcı olacak en büyük şey etrafındaki malzemeler. Çocukların akıllıca düşünmelerini sağlayacak olan bu oyunun içeriği onların gelişimlerinin hızlanmasına da destek olmakta. Eğlenceli zaman geçirmenin altın anahtarı olan bu mükemmel oyun hem kaliteli hem de güvenilirdir.

 Çocukların kaçmak için uğraşacakları bu doktor evi onların hayal dünyasını geliştirecek. Çocuklara yaratıcılık kazandıran bu oyununu anne ve babalar da çok beğenmekte. Çocukların akıllarını kullanacakları bu oyunda kaçmak için ellerinden geleni yapmalılar ve en kısa sürede de doktor evinden kaçmalılar.  Güvenilir özelliklere sahip olan bu oyun ile çocuklar artık zamanı çok daha eğlenceli ve hızlı bir şekilde geçirecekler.

 Doktor evinden kaçmaya çalışan çocuklar bu süreyi çok ama çok iyi kullanmalılar. Pratiklik ve hız kazanan çocuklar bu oyunu oynadıkça daha da başarılı olacaklar. Siz de hiç zaman kaybetmeyin ve bu doktor evinden kaçma oyununu hemen indirin.  

Daha Fazla Göster
Doktor Ev Kaçış indir